درخشان یک بازیکن پرسپولیس را اخراج کرد

[ad_1]


شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) میثم حسینی در گفتگویی که با رسانه ها داشته نسبت به تصمیمات کادر فنی و اتفاقاتی که پس از اعتراض بازیکنان رخ می هد انتقاد وارد کرده بود. این بازیکن در بخشی از صحبت هایش گفته است هر بازیکنی که قهر کند یا به نیمکت نشینی اش اعتراضی داشته باشد در ترکیب پرسپولیس قرار می گیرد و بازی می کند!


 


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال مصاحبه‌هایی که مدافع این تیم انجام داد، وی را از حضور در جمع سرخپوشان کنار گذاشت. این تصمیم حمید درخشان به دنبال مصاحبه ای اتخاذ شد که طی آن میثم حسینی اعلام کرده بود هر بازیکنی که در این تیم قهر کند به ترکیب اصلی می رود و بازی می کند!حمید درخشان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به مصاحبه هایی که برخی بازیکنان پرسپولیس انجام داده اند در مورد وضعیت میثم حسینی گفت: این بازیکن مصاحبه ای علیه کادر فنی انجام داده است که به همین خاطر بنده تصمیم گرفتم ایشان از تیم کنار گذاشته شود.

وی با بیان اینکه اینگونه مصاحبه ها جایی در پرسپولیس ندارد گفت: از نظر من میثم حسینی دیگر جزو تیم پرسپولیس نیست و بنده نیازی به این بازیکن ندارم.

 


میثم حسینی در گفتگویی که با رسانه ها داشته نسبت به تصمیمات کادر فنی و اتفاقاتی که پس از اعتراض بازیکنان رخ می هد انتقاد وارد کرده بود. این بازیکن در بخشی از صحبت هایش گفته است هر بازیکنی که قهر کند یا به نیمکت نشینی اش اعتراضی داشته باشد در ترکیب پرسپولیس قرار می گیرد و بازی می کند!


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *